Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oblíkačky.cz | oblékni si celebritu
hry online na téma oblékání panenek a celebrit
dívčí hry, hry pro nejmenší, dětské hry

Kategorie oblíkaček

Podle abecedy

A  B  C  D  E  F  G  H  I
J  K  L  M  N  O  P  Q  R
S  T  U  V  W  X  Y  Z 

 

Hry pro tebe

 

Zahraj si hry online

Chceš zkusit i další superhry, minihry a ostatní hry online? Určitě se podívej na stránky Super-hry.com, najdeš tam celou řadu nejhranější her.

 

Výměna odkazů

SMS hned zdarma
Levné letenky online
ICQ 6 online
Youtube.com online
Nejlepší YouTube videa

Reklama


Nové oblékací hry online

Dekorace narozeninové párty

03. dubna 2008 | kategorie: OstatníDekorace narozeninové pártyPěkná dekorační hra, ve které budeš rozmisťovat předměty a osoby na jedné menší narozeninové oslavě. Předměty jsou opatřeny patřičnými zvuky, vše se i hezky hýbe....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Beyonce a Jennifer Lopez

02. dubna 2008 | kategorie: Oblékni si celebrituBeyonce a Jennifer LopezOblékni si celebrity Beyonce a Jennifer Lopez, které se ti představí v této oblékací hře pro dívky. V šatníku máš na výběr z velkého množství oblečení, až je to trochu nepřehl...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Makeup pro malou Betty

01. dubna 2008 | kategorie: Make up a Makeover hryMakeup pro malou BettyRoztomilá makeup hra, ve které je tvým úkolem nalíčit malou dívku jménem Betty. Hra se ovládá pouze myší, vždy klikneš na nástroj a dole se ti ukáže další nabídka (např. barvy...»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Navrhni pokojíček pro teenagerku

31. března 2008 | kategorie: Návrhy dětských pokojůNavrhni pokojíček pro teenagerkuZvládneš navrhnout hezký pokojíček pro mladou slečnu? Začni s výběrem správné postele, pokračuj dekorací okna, nábytkem, kobercem a barvami. Nakonec si svůj návrh pokojíčku mů...»»»

spuštění dětské hry online »»»

Kráska a zvíře

30. března 2008 | kategorie: Svatební páryKráska a zvířeOblékni pohádkovou bytost do svatebních šatů. Nejprve vyber správný kouzelnický účes, potom slušivé šaty, šperky, svatební kytici a je to....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Oblékni pohádkovou nevěstu

29. března 2008 | kategorie: Oblékni si panenkuOblékni pohádkovou nevěstuRoztomilá oblíkačka v hlavní roli s pěknou panenkou. Obleč ji do pohádkově barevných svatebních šatů, které jsou velmi originální, tak trochu ve starším romantickém stylu....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Oblékni zamilovaný pár na pláži

28. března 2008 | kategorie: Zamilované páryOblékni zamilovaný pár na plážiZamilovaný pár v této oblékací hře se chystá na takové to letní lenošení na pláži. Vyber jim co nejlepší a nejslušivější oblečení. Je z čeho vybírat....»»»

spuštění dětské hry online »»»
Super hry

Navrhni koupelnu pro malou dívku

27. března 2008 | kategorie: Návrhy dětských pokojůNavrhni koupelnu pro malou dívkuHezky barevná hra, ve které budeš rozmísťovat nábytek v koupelně. Jak uvidíš, tak je na hromadě opravdu hodně věcí, takže se nabízí téměř nekonečné množství různých kombinací....»»»

spuštění dětské hry online »»»

Oblíbené dětské hry

 

Náhodná hra

 

Partnerské stránky

 

O Oblíkačkách.cz

Stránky Oblíkačky.cz obsahují hry pro dívky, hry pro nejmenší a nejrůznější oblékací dětské online hry. Chceš-li se bavit, oblékni si celebritu nebo obleč roztomilou panenku. Hrát hry můžeš až do omrzení, ale nezapomínej i na své kamarády, na školu a povinnosti :-).

 

Reklama


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

povedený seznam!

(Jerry, 23. 4. 2010 8:47)

Bravo, pěkný seznam! :)

PS: Můžete zkusit také počítačové <a href="http://deti.dokapsy.cz/">hry pro děti</a>

hnus

(hjchkitxclox, 31. 7. 2008 8:06)

A kde si tady mám co hrát ty čubko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§